logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Uczniowie Gimnazjum nr 4 nalepszymi pływakami w Żorach PDF Drukuj

 

28 marca na pływalni krytej w Żorach odbyły się miejskie zawody pływackie. Uczniowie naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni i wygrali z dużą przewagą. Klasyfikacja generalna zawodów:

Więcej…
 
Pasmo sukcesów uczniów G4 PDF Drukuj

Z radością i dumą informujemy, że:

Marta Teliżyn (kl.3c) zdobyła tytuł Laureata z chemii,

Martyna Mila (kl.3a) uzyskała tytuł Finalisty z języka angielskiego oraz zajęła II miejsce w Powiatowym Dyktandzie z Języka Angielskiego.

Martyna Mila i Alicja Grzegorzczyk (kl.3a) wygrały Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego,

Izabela Świerkot (kl.3c) zdobyła II miejsce w konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. W tym samym konkursie Marta Oleksy (kl.3c) uzyskała trzeci wynik punktowy.

Serdecznie gratulujemy uczennicom oraz nauczycielom, którzy je przygotowali do konkursów: Pani Annie Gawełczyk-Kretek i Panu Pawłowi Gamży.

 
Konkurs Biblijny PDF Drukuj

Dnia 6.03 odbył się XIII WOJEWÓDZKI KONKURS BIBLIJNY.  Celem konkursu było poznanie treści Księgi Izajasza, poznanie cywilizacji Bliskiego Wschodu w zakresie ówczesnych problemów wiary Narodu Wybranego, sytuacji społecznej i relacji międzynarodowych. W naszej szkole pod okiem p. Katarzyny Szczygieł i ks. Wojciecha Sajdy przygotowywało się dwoje uczniów: Dorota Hajda (2c) i Paweł Tomkiewicz (3c). Dorota w konkursie zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy!

 
Mitrzostwa Gimnazjum nr 4 w Pływaniu PDF Drukuj

W piątek 6 marca na basenie w Żorach odbyły się Mistrzostwa naszej szkoły w Pływaniu. Wzięło w niej udział 43 dziewcząt i chłopców. Walczono o tytuł mistrza szkoły w 4 konkurencjach, 50 m stylem dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym. Dodatkową konkurencją była sztafeta drużynowa 4 x 50 m stylem dowolnym. Zawody zakończyły się następującymi wynikami :

Więcej…
 
Wieści z biblioteki PDF Drukuj

Walentynkowy konkurs czytelniczy wygrała Lena Krętosz z kl. 3a. W nagrodę otrzymała książkę, zaś pozostałych uczestników konkursu nagrodzono oceną cząstkową 5. z języka polskiego. Gratulacje!

 
Zobacz film o kpt. Wiktorze Kanii PDF Drukuj

Hufiec ZHP Żory zaprasza wszystkich do poznania historii kapitana Wiktora Kanii. Film ma na celu wzbudzenie zainteresowania
trudnym tematem Żołnierzy Wyklętych i został wyprodukowany na potrzeby zadania przedrajdowego do 44. Ogólnopolskiego Rajdu Harcerskiego Arsenał. Warto dodać, że w kilku scenach możemy zobaczyć uczniów naszej szkoły.

http://www.youtube.com/watch?v=rrtxnSIhlTA Gorąco polecamy!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 48

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.