logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
"Słodkie" konsultacje PDF Drukuj

We wtorek 22.października odbędą się konsultacje dla rodziców. Aby osłodzić czas "podczas i po" spotkaniach z nauczycielami Koło Wolontariatu zaprasza rodziców do zakupu ciast. Zebrane środki zostaną przekazane na Adopcję Serca oraz na rzecz podopiecznych żorskiego hospicjum. Do nabycia będą również cebulki żonkili.

 
Pola Nadziei PDF Drukuj

4. paździer nika uczniowie naszej szkoły wzięli udział w inauguracji XI. PÓL NADZIEI. Przed budynkiem hospicjum, wraz z przedstawicielami władz miasta,  zebrali się uczniowie żorskich szkół, aby posadzić cebulki żonkili. Żonkile są symbolem naszej łączności z chorymi, podopiecznymi Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum im. Jana Pawła II.

W naszym gimnazjum można również otrzymać cebulki żonkili. Datki będą przekazane na rzecz hospicjum.

 
Wieści z biblioteki PDF Drukuj

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zapraszam do udziału w konkursach:

- konkurs literacki

- konkurs plastyczny

- konkurs na prezentację multimedialną "Lubię czytać"

- konkurs "Mistrz pięknego czytania" przeznaczony dla uczniów kl.I.

oraz w zabawie "Moje ulubione czytadło".

Szczegóły i regulaminy konkursów w bibliotece. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone książką oraz oceną cząstkową 5. lub 6. z języka polskiego, plastyki lub informatyki.

 
Szkolny internetowy konkurs informatyczny PDF Drukuj

Dnia 19 września 2013 roku ruszył całoroczny Szkolny Internetowy Konkurs Informatyczny. Informacje o konkursie znajdują się w zakładce Ciekawe strony/ Informatyka lub na stronie internetowej www.informatykag4.cba.pl.

W razie dodatkowych pytań można zwracać się do pani Danuty Orszulik- opiekuna konkursu.

 
Warunki ubezpieczenia PDF Drukuj

W zakładce "Dla rodziców" opublikowano warunki ubezpieczenia uczniów na rok szkolny 2013/2014

 
Podwójne złoto Ewy Swobody PDF Drukuj

Ewa Swoboda (kl.3c) po raz kolejny pokazała, iż jest najszybszą sprinterką w Polsce. Z Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, które odbyły się 26-28 lipca w Łodzi przywiozła dwa złote medale. W pierwszym dniu Mistrzostw, na swoim koronnym dystansie 100m zdeklasowała swoje rywalki już w eliminacjach, uzyskując wynik 11,71. W finale pobiegła rewelacyjnie, zwyciężając  i z wynikiem 11,54 sek poprawiła własny rekord Polski juniorek młodszych. Do złotego krążka na 100m "dorzuciła" jeszcze jeden - tym razem na dystansie dwa razy dłuższym - 200m. W eliminacjach "dwusetki" poprawiła rekord życiowy o ponad pół sekundy, uzyskując wynik 23,92 s. W biegu finałowym była bezkonkurencyjna i zwyciężyła z wynikiem 24,02s.

Bardzo dobrze zaprezentował się na Mistrzostwach Polski w Łodzi, kolega klubowy Ewy - Grzegorz Biernat (kl.3a), który wystartował w biegu na 400m. Grzegorz wygrał swoją serię eliminacyjną z wynikiem 49,98 s i awansował do ścisłego finału. W biegu finałowym musiał uznać wyższość swoich starszych kolegów i z wynikiem 49,70s zajął wysokie V miejsce.

Ewa Swoboda i Grzegorz Biernat to podopieczni Iwony Krupy, trenerki UKS Czwórki Żory.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i trenerce.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 45

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.