logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Sukces lekkoatletek PDF Drukuj

D nia 23.05.2017 r. odbyła się Rejonowa Gimnazjada w Lekkoatletyce, która miała miejsce w Rybniku. Naszą szkołę reprezentowała kobieca drużyna w składzie: Alicja Goebel, Zuzanna Wyppich, Marta Kałmuk, Nina Kadela, Angelika Sularz, Daria Najberg, Alicja Woźny, Weronika Woźniak, Aleksandra Dyoniziak, Alicja Dyoniziak, Nikol Kwiatkowska, Sandra Maciończyk, Dominika Topij, Martyna Grudka, Jadwiga Decner.

Drużyna zajęła II miejsce osiągając 1317 pkt. co jest ponad 450 pkt. więcej niż na zawodach miejskich. Świadczy to o dobrej dys pozycji startujących.

Wszystkim raz jeszcze gratulujemy bardzo dobrych wyników. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Angelika Sularz, Alicja Woźny, Aleksandra Dyoniziak, Sandra Maciończyk, Dominika Topij, Jadwiga Decner. Są to osoby, które nie trenują specjalnie w żaden sposób tej pięknej dyscypliny, jaką jest Lekkoatletyka, a osiągnęły na pewno wyróżniające się wyniki na tle naszej szkoły.

Grat ulacje również dla Pana Mariusza Syzdek, który ten team prowadzi.:) 


 
Sukces przyrodników! PDF Drukuj

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Aleksandra Koźlik (2c)

Szymon Ryszkowski (3c)

Michał Solik (3c)

zajęła II miejsce w  powiatowym konkursie przyrodniczo-ekologicznym "WSPÓŁCZESNE ZAGROŻENIA EKOLOGICZNE - POWIETRZE" . Drużyna musiała wykazać się obszerną wiedzą przyrodniczą - z geografii, biologii, chemii i ekologii oraz umiejętnościami praktycznymi - z zakresu analizy związków chemicznych i innych doświadczeń laboratoryjnych.

Serdecznie gratulujemy!

Uczniów przygotowali: p.Beata Pietrzykowska-Janczak, p.Paweł Gamża i p.Ksymena Frelich-Sygacz.

 
"Z biologią za pan brat" PDF Drukuj

Przez kilka ostatnich miesięcy trwał wyścig uczniów naszej szkoły o wiedzę i ... punkty w konkursie "Z BIOLOGIĄ ZA PAN BRAT". Tydzień po tygodniu rozwiązywali zestawy zadań biologicznych, wykazując się sporym zaangażowaniem i dociekliwością. Finałowy test ostatecznie zadecydował o następującej kolejności zwycięzców:

miejsce I - Jakub Błasiński (1a) i Wiktor Gawełczyk (1a)
miejsce II - Dominik Koprowski (1a) i Zuzanna Świątoniowska (3a)
miejsce III - Julia Brachman (3a) i Piotr Wesołowski (2a)

Serdecznie gratulujemy!

 
Sukces naszych lekkoatletów PDF Drukuj

Dnia 10. maja 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Żor w Lekkoatletyce Chłopców i Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. W zawodach wzięło udział dziewiętnaścioro uczniów G4, w tym 15 dziewczyn i 4 chłopaków. W rezultacie drużyna dziewcząt, w składzie Alicja Goebel, Paulina Wilczek, Patrycja Klimiuk, Nina Kadela, Angelika Sularz, Zuzanna Wyppich, Marta Kałmuk, Daria Najberg, Aleksandra Dyoniziak, Alicja Dyoniziak, Nikol Kwiatkowska, Jadwiga Decner, Martyna Kowaliszyn, Martyna Grudka zajęła I miejsce. Natomiast ekipa chłopców: Kacper Ucherek, Natan Piotrowski, Kacper Kiemona, Cyprian Brilla uplasowała się na VI miejscu.

Poza klasyfikacją szkolną odbyła się tez indywidualna. Wszyscy zajęli wysokie miejsca, a najwyższe z nich to:

Więcej…
 
Wojewódzki Konkurs z Matematyki PDF Drukuj

Z przyjemnością informujemy, że Szymon Ryszkowski z klasy 3c zdobył tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki, bez problemu rozwiązując zadania z trzech etapów.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 
Sukces Kamila Szeglowskiego PDF Drukuj

Dnia 04. maja 2017 r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach odbył się II etap XVIII Wojewódzkiego Indywidualnego Konkursu z Fizyki dla Gimnazjum. Kamil Szeglowski z klasy II A zakwalifikował się do finału tego konkursu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 73

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.