logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
16 Finalistów Wojewódzkiej Gimnazjady w pływaniu PDF Drukuj

W dniu 16.04.2014 na basenie Elektrowni w Rybniku odbyły się zawody rejonowe w pływaniu. Nasi uczniowie podobnie jak w zawodach miejskich byli bezkonkurencyjni i zdecydowanie wygrali zawody w Rybniku.

Reprezentanci naszej szkoły to: Mateusz Lubszczyk, Patryk Figas, Marek Guła, Mateusz Wróbel, Mateusz Adamczyk, Michał Kozieł, Krzysztof Adamczyk, Marceli Górczyński, Ewelina Anioł, Klaudia Faba, Basia Jankowska, Alicja Haj, Aleksandra Moroń, Natalia Tomasiuk, Patrycja Palenga, Klaudia Stefaniak.

Gratulacje dla wszystkich pływaków, powodzenia na zawodach wojewódzkich.

 
Master of English w G4 PDF Drukuj

Gimnazjum nr 4 i Akredytowane Centrum Egzaminacyjne w dniach od 8 do 10 kwietnia gościło uczniów szkół p odstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu żorskiego na konkursie języka angielskiego "Master of English". Codziennie kandydaci do tytułu "mastera" zmagali się z testem gramatyczno-leksykalnym oraz musieli wykazać się dobrym zrozumieniem tekstu słuchanego.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął Szymon Kieczka (SP 1), II miejsce- Jagoda Kudlińska (SP 6), III miejsce przypadło Maciejowi Szostok (SP17).

Wśród gimnazjalistów najlepszym okazał się Arkadiusz Lipiecki (G1), II miejsce zajęła Lubomira Rożek (G4), na III miejscu uplasował się Remigiusz Hupka(G1).

W najstarszej grupie bezkonkurencyjny był Tomasz Witek (I LO), II miejsce zajął Andrzej Bieniek (I LO), 3.ci wynik uzyskał Kacper Pierzchlewicz (Zespół Szkół Społecznych).

Serdecznie gratulujemy!

 
Dodatkowa rekrutacja do Gimnazjum nr 4 PDF Drukuj

Od dnia 15.04.2014 r. przyjmowane będą wnioski o przyjęcie do Gimnazjum nr 4 kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły.

 
Konkurs CyberFair PDF Drukuj

Udało Się! Strona przygotowana na międzynarodowy konkurs CyberFair zatytułowana Żory - miasto artystów stanęła na serwerze. Teraz czekamy na oceny rówieśnicze. Wyniki będą dopiero w połowie maja 2014. Niżej zamieszczamy link do naszej strony. Zespół CyberFair

g4zory.com.pl

 
Uczniowie Gimnazjum nr 4 nalepszymi pływakami w Żorach PDF Drukuj

 

28 marca na pływalni krytej w Żorach odbyły się miejskie zawody pływackie. Uczniowie naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni i wygrali z dużą przewagą. Klasyfikacja generalna zawodów:

Więcej…
 
Pasmo sukcesów uczniów G4 PDF Drukuj

Z radością i dumą informujemy, że:

Marta Teliżyn (kl.3c) zdobyła tytuł Laureata z chemii,

Martyna Mila (kl.3a) uzyskała tytuł Finalisty z języka angielskiego oraz zajęła II miejsce w Powiatowym Dyktandzie z Języka Angielskiego.

Martyna Mila i Alicja Grzegorzczyk (kl.3a) wygrały Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego,

Izabela Świerkot (kl.3c) zdobyła II miejsce w konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. W tym samym konkursie Marta Oleksy (kl.3c) uzyskała trzeci wynik punktowy.

Serdecznie gratulujemy uczennicom oraz nauczycielom, którzy je przygotowali do konkursów: Pani Annie Gawełczyk-Kretek i Panu Pawłowi Gamży.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 49

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.