logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Rajd Gimnazjalisty już za nami PDF Drukuj

W sobotę 6.września wszyscy uczniowie klas pierwszych, tradycyjnie już, wyruszyli w trasę po Żorach, aby sprawdzić się w Rajdzie Gimnazjalisty. Ponad dwugodzinna wędrówka po naszym mieście pozwoliła na bliższe poznanie się w klasach. Dodatkową motywacją do zrealizowania wszystkich punktów na trasie była nagroda (dofinansowanie do wycieczki)  dla zwycięskiej ekipy. Walka była zacięta, i tak jak w ubiegłych latach, na zwycięstwo klasy w Rajdzie wpływ mieli rodzice. Rzutem na taśmę Rajd Gimnazjalisty wygrała klasa 1C! Gratulacje!

 
Aktualny plan PDF Drukuj

Na szkolnej stronie internetowej opublikowany jest już AKTUALNY zmieniony plan lekcji, który obowiązuje od poniedziałku 8 września.

 
Wyjazd na EuroWeek PDF Drukuj

W dniach 30.09 - 04.10. 2014r. (wtorek-sobota) planowany jest wyjazd do Bystrzycy Kłodzkiej na Euro Week- Szkołę Liderów, prowadzonej przez Europejskie Forum Młodzieży. W programie tego pobytu wiele atrakcyjnych zajęć w języku angielskim i możliwość spotkania młodzieży z całego świata.

Koszt wyjazdu ok.400 zł (320 zł- zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, wszystkie zajęcia). Chętnych prosimy o zgłaszanie się do p.Katarzyny Gajdy lub p. Izabeli Staniec i wpłacanie zaliczki 50 zł. do 5.09.2014r. Ilość miejsc jest ograniczona.

Opis programu Euro Week-Szkoła Liderów

Program pobytu

 
Rozpoczęcie roku szkolnego PDF Drukuj

Zapraszamy na rozpoczęcie  roku szkolnego 2014/2015

klasy II i III na godz. 9.00

Uwaga!  kl.II C - godz.9.30

klasy I na godz.10

 
Egzaminy poprawkowe PDF Drukuj

W zakładce Komunikaty Dyrekcji opublikowane zostały terminy oraz szczegóły dot. egzaminów poprawkowych w sierpniu.

 
Pani Dyrektor w gronie nominowanych PDF Drukuj

Nasza Pani Dyrektor Grażyna Owczarek znalazła się w gronie nominowanych w konkursie "Narcyz 2014". Kapituła konkursu docenia kobiety, które swoją pracą społeczną i zawodową w szczególny sposób zapisały się w życiu społecznym Śląska.

Relację z tego wydarzenia można zobaczyć na stronie Tuzory.pl.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 52

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.