logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Gratulacje dla Filipa PDF Drukuj

20 marca 2014 r. 30 uczniów naszej szkoły brało udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR". Wyróżnienie w konkursie zdobył Filip Gądek z kl. 1a. Filip uzyskał 95 punktów i zajął 75 miejsce w regionie katowickim i 5 miejsce w powiecie.

GRATULUJEMY!

 
Szkolny Konkurs na mandalę rozstrzygnięty PDF Drukuj

30.04.2014r. podczas szkolnej akademii wręczono nagrody autorom trzech wybranych przez jury prac pt. "Moja mandala". Zgłoszonych prac było bardzo wiele, w dodatku bardzo starannie wykonanych, toteż jury nie miało łatwego zadania. Decyzją komisji najlepszą pracę wykonała Marta Ogonowska, miejsce drugie zajęła Wiktoria Łopatka, natomiast miejsce trzecie zostało przyznane Arkadiuszowi Sieheniowi.

Nagrody rzeczowe w postaci głośniczków komputerowych, myszki komputerowej oraz słuchawek za I, II i III miejsce ufundowała firma EXPLOAT z Żor, której bardzo dziękujemy.  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.

Organizatorki konkursu: pedagog szkolny Agnieszka Zwyrtek i psycholog szkolny Melania Król.

 
Niedziela Hospicyjna PDF Drukuj

26-27 kwietnia wolontariusze z naszego gimnazjum pod opieką p.Katarzyny Szczygieł i Izabeli Staniec po mszach w parafii św. Stanisława rozdawali wychodzącym parafianom wykonane przez uczniów naszej szkoły żonkile oraz żółte balony z logo hospicjum. Kwestowali na rzecz Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach. Udało im się uzbierać aż 5 708,31 złotych. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej zbiórki serdecznie dziękujemy.

 
Ekumeniczny Konkurs Plastyczny PDF Drukuj

Informujemy, że dnia 25.04.2014r. odbyło się spotkanie komisji Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży organizowanego w ramach Ekumenicznych Dni Biblii  "Dla mnie (...) dobrze jest być blisko Boga" (PS 73,28). Nasza uczennica Agata Dunowska z kl. 1 b zajęła w nim trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy!

 
16 Finalistów Wojewódzkiej Gimnazjady w pływaniu PDF Drukuj

W dniu 16.04.2014 na basenie Elektrowni w Rybniku odbyły się zawody rejonowe w pływaniu. Nasi uczniowie podobnie jak w zawodach miejskich byli bezkonkurencyjni i zdecydowanie wygrali zawody w Rybniku.

Reprezentanci naszej szkoły to: Mateusz Lubszczyk, Patryk Figas, Marek Guła, Mateusz Wróbel, Mateusz Adamczyk, Michał Kozieł, Krzysztof Adamczyk, Marceli Górczyński, Ewelina Anioł, Klaudia Faba, Basia Jankowska, Alicja Haj, Aleksandra Moroń, Natalia Tomasiuk, Patrycja Palenga, Klaudia Stefaniak.

Gratulacje dla wszystkich pływaków, powodzenia na zawodach wojewódzkich.

 
Master of English w G4 PDF Drukuj

Gimnazjum nr 4 i Akredytowane Centrum Egzaminacyjne w dniach od 8 do 10 kwietnia gościło uczniów szkół p odstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu żorskiego na konkursie języka angielskiego "Master of English". Codziennie kandydaci do tytułu "mastera" zmagali się z testem gramatyczno-leksykalnym oraz musieli wykazać się dobrym zrozumieniem tekstu słuchanego.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął Szymon Kieczka (SP 1), II miejsce- Jagoda Kudlińska (SP 6), III miejsce przypadło Maciejowi Szostok (SP17).

Wśród gimnazjalistów najlepszym okazał się Arkadiusz Lipiecki (G1), II miejsce zajęła Lubomira Rożek (G4), na III miejscu uplasował się Remigiusz Hupka(G1).

W najstarszej grupie bezkonkurencyjny był Tomasz Witek (I LO), II miejsce zajął Andrzej Bieniek (I LO), 3.ci wynik uzyskał Kacper Pierzchlewicz (Zespół Szkół Społecznych).

Serdecznie gratulujemy!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 50

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.