logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Dużo się dzieje!!! PDF Drukuj

Pragniemy krótko podsumować dotychczasowe dokonania Samorządu Szkolnego w tym roku szkolnym.We wrześniu przygotowaliśmy akademię dedykowaną chłopcom w ramach naszego gimnazjalnego Dnia Chłopa.Były "damskie konkurencje", krótka historia ludzkości według MĘŻCZYZNY, męskie robótki i wybór Samca Alfa. Zwycięzcy otrzymali skondensowaną porcję węglowodanów (czekoladkę) i honorową szarfę do recyklingu. Testosteron zdecydowanie rządził tego dnia, co dało się zauważyć także podczas szkolnej dyskoteki.

Dzień Nauczyciela (przypominamy, że obchodzimy go 14-go października na pamiątkę powstania pierwszego w Polsce ministerstwa oświaty - Komisji Edukacji Narodowej) upłynął pod hasłem Nauczyciel świętuje, uczeń się gimnastykuje. W szkolnej edycji Ciao Darwin ciało pedagogiczne i uczniowie zmagali się w przeróżnych konkurencjach i oczywiście nie dziwi zwycięstwo NAUCZYCIELI - wszak bardziej doświadczeni. Jak zwykle, nasi mentorzy włączyli się w zabawę bez problemu-śpiewali , tańczyli, recytowali.

A i Hallow een obchodziliśmy w międzyczasie. Zjawy, mary, wiedźmy i straszydła królowały na szkolnych korytarzach. Najstraszniejsi zostali nagrodzeni.

 

Kolejne nasze dokonanie to akademia z okazji Święta Niepodległości. Montaż słowno-muzyc zny przypomniał nam trudną historię Polski. Chór i wzruszył i rozbawił, skrzypce wprawiły w stan zadumy, a recytatorzy jak zwykle profesjonalnie podeszli do sprawy. Jedynie sprzęt grający zawiódł, ale nasi operatorzy dźwięku to istni Mc Gywerzy - dali radę i z tym problemem.

Szykujemy się do przedstawienia jasełkowego... Będzie się działo!

 
Rozstrzygnięte konkursy w bibliotece PDF Drukuj

Podsumowanie październikowych konkursów:

- w konkursie literackim zwyciężyli: Agata Ganiek z kl. 1a oraz Paweł Orszulik z kl. 3c

- za wykonanie pięknej prezentacji multimedialnej nagrodę otrzymał Przemysław Stefaniak z kl. 2d

-"Mistrzem pięknego czytania klas I" została Agata Ganiek z kl. 1a

- najwięcej głosów oddano na pracę plastyczną nr 8 - Adrianny Skowron z kl. Ia.

 

Książkami nagrodzono zwycięzców, ocenami: 5,6 - pozostałych uczestników z poszczególnych  przedmiotów. Gratuluję i zapraszam do udziału w następnych konkursach :)

 
Halloween PDF Drukuj

W ostatni dzień października w naszej szkole, zgodnie z celtycką tradycją, panować będą różne "straszydła i kreatury". Uczniowie, którzy się przebiorą, odgonią od siebie widmo ....odpytywania.

 
Plebiscyt na "Najfajniejsze Gimnazjum w Żorach" PDF Drukuj

W piątek, 25 października rozpoczął się plebiscyt na "Najfajniejsze gimnazjum w Żorach". To konkurs organizowany przez "Dziennik Zachodni" i portal: zory.naszemiasto.pl.


LINK do głosowania:

http://zory.naszemiasto.pl/plebiscyt/762,najfajniejsze-gimnazjum-w-zorach-glosuj,id,t.html#6c7df015b7208521,1,3,5


Można głosować przez portal: zory.naszemiasto.pl (oddajecie maksymalnie 5 głosów dziennie), jak i za pomocą Facebooka (też pięć głosów dziennie). Uwaga! Głosy z Facebooka mnożymy razy 2! Plebiscyt zakończy się 1 grudnia o godz. 23.59.

Więcej…
 
Podziękowanie PDF Drukuj

Koło Wolontariatu serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wsparli finansowo projekt Adopcji Serca oraz Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach.

Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców i uczniów, którzy upiekli przepyszne ciasta. Ich smak osłodził zapewne niejedną wieczorną rozmowę po konsultacjach:)

Dziękujemy!

 
"Słodkie" konsultacje PDF Drukuj

We wtorek 22.października odbędą się konsultacje dla rodziców. Aby osłodzić czas "podczas i po" spotkaniach z nauczycielami Koło Wolontariatu zaprasza rodziców do zakupu ciast. Zebrane środki zostaną przekazane na Adopcję Serca oraz na rzecz podopiecznych żorskiego hospicjum. Do nabycia będą również cebulki żonkili.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 46

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.